Flink aantal harde schijven staan verkeerd

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sergev
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 21-04 10:40
Het viel mij op dat er een flink aantal notebookschijven in serial ata schijven staan, terwijl er toch een apart gedeelte voor notebookschijven is. Het komt denk ik vanwege het feit dat je bij serial ata schijven kunt kiezen voor behuizing bay. Daar kun je kiezen voor 2.5 terwijl dat juist weer thuishoort in notebookschijven. Dat zorgt voor flink wat verwarring natuurlijk omdat je dan voor je schijven in 2 categorien moet kijken. Zou dit verholpen kunnen worden?

Het gaat om al de volgende schijven, uitgezonderd de velicoraptor:

http://tweakers.net/price...in=0&scoreMax=5&x=17&y=11

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Er is steeds meer gebruik van 2.5inch in andere toepassingen, vanwege het lage energieverbruik. Bijvoorbeeld in servers. Misschien moeten we sowieso eens kijken of de categoriebenaming nog wel op orde is, of dat misschien een splitsing op bouwgrootte logischer is. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Orion84
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 11:20

Orion84

Admin General Chat / Wonen & Mobiliteit

Fotogenie(k)?

Die nieuwe indeling staat al op de planning, om een en ander overzichtelijker te maken en daarbij wordt deze situatie ook opgeheven. Dus dat komt vanzelf goed :)

The problem with common sense is that it's not all that common. | LinkedIn | Flickr