heb me aangemeld bij verschillende topic's via postreminder!
Maar krijg geen mail bij nieuwe berichten?
Doe ik iets fout.
Dirk
Maar krijg geen mail bij nieuwe berichten?
Doe ik iets fout.
Dirk
Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
Deze laatste zin snap ik niet helemaal. Je klikt op het plusje van de laatste post in een topic. (linksboven de post) Hiermee maak je een bookmark naar deze post.Bor de Wollef schreef op dinsdag 24 juni 2008 @ 20:48:
De postreminder zoals hij nu is zorgt alleen voor een item in de bookmarks die (afhankelijk van de instelling) zal veranderen wanneer je zelf in het topic gepost hebt. Het is dus geen track systeem voor nieuwe posts in een topic.
't Is een kwestie van geduld, rustig wachten op de dag, dat heel Holland Limburgs lult.
Ik bedoelde het volgende: Het is dus geen track systeem voor nieuwe posts in een topic die je waarschuwt dmv een e-mail of popup.DrivinUCrazy schreef op dinsdag 24 juni 2008 @ 20:52:
[...]
Deze laatste zin snap ik niet helemaal. Je klikt op het plusje van de laatste post in een topic. (linksboven de post) Hiermee maak je een bookmark naar deze post.
Als je dan naar "Bookmarks" gaat in de rode balk boven aan een pagina, staan daar netjes al je bookmarks. Als er nieuwe posts zijn bijgekomen, staan deze topics netjes bovenaan met een rood mapje ervoor. Als je op je bookmark klikt spring je direct naar waar je was gebleven.
Het kan dus wel degelijk tracken of er nieuwe posts zijn gemaakt.
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
Is het zo moeilijk even te kijken naar dat topic? Mensen doen moeite voor uw topic te beantwoorden, dan is terugkijken het minste wat jij kan doenr0b schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 10:01:
De belasting op de mailserver is duidelijk, maar zou dit niet dmv DM ingevoerd kunnen worden?
Dat zou in ieder geval een stuk handiger zijn aangezien een DM popup notificatie altijd op iedere GoT pagina te zien is.
Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8
Leg die eens uitSnake schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 13:00:
[...]
Is het zo moeilijk even te kijken naar dat topic? Mensen doen moeite voor uw topic te beantwoorden, dan is terugkijken het minste wat jij kan doen
Sterker nog, ik snapte hem pas toen jij dit zei.Voutloos schreef op donderdag 26 juni 2008 @ 20:03:
(Overigens wel de meest sublieme foute interpretatie van een post in tijden.![]()
)
[ Voor 44% gewijzigd door r0b op 26-06-2008 20:56 ]
{signature}
Intentionally left blank
Dit topic is gesloten.
![]()
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq