Natuurlijk weet ik dat het nooit zo'n goed idee is om tweedehands tickets te kopen. Echter naar Lowlands moet ik toch echt toe en de verhalen over tickets4u (behalve duur) zijn nog best wel goed. Indien er valse kaarten zijn compenseren ze.
Echter ik heb zaterdag kaarten besteld voor lowlands voor een mooie prijs, betaald en een bevestiging gekregen. Komen ze met het volgende BS verhaal:
Voornamelijk het feit dat ze mij dit na 4 dagen pas melden terwijl ik daartussen kansen heb gehad ze goedkoper aan te schaffen vind ik zeer @#$@#$ -> pijnlijk
Echter ik heb zaterdag kaarten besteld voor lowlands voor een mooie prijs, betaald en een bevestiging gekregen. Komen ze met het volgende BS verhaal:
Mijn antwoord wasOn 24 jun 2008, at 11:25, Tickets4U wrote:
Geachte heer xxxxx,
Helaas moeten we u mededelen dat uw bestelling voor het Lowlands evenement is geannuleerd.
Dit omdat er afgelopen zaterdag te veel boekingen waren binnen gekomen.
We hadden maar een beperkt aantal kaarten voor de prijs van € 135,-.
Dit waren de zogeheten “early birth” kaarten.
Alle andere kaarten die we hebben vermelden een prijs die nog hoger is dan de prijs die wij u hebben berekend.
Dan hebben we het nog niet eens over de prijs die wij hebben betaald, want die ligt nog hoger.
Dit alles kon gebeuren omdat wij zelf zaterdag bij een ander groot festival stonden voor de kaartverkoop (Indian Summer) en ons voorraad systeem niet gekoppeld is aan de website.
Je kunt dus oneindig bestellen.
Er wordt aan de website gewerkt om dit in de toekomst tegen te gaan.
We begrijpen dat dit voor nu erg vervelend is voor u.
U kunt nog wel kaarten bestellen via de site alleen hebben we de prijs moeten verhogen.
Als u toch nog interesse heeft in de kaarten willen we u een korting van € 25,- per kaartje aanbieden voor hetzelfde aantal kaarten als dat u eerder bij ons had besteld.
Mocht u hier verder nog vragen over hebben kunt u die naar ons mailen, of u kunt ons bereiken op 075-6122229 / 06-13779694.
Bestelling: ------------------------------------------------------------------------------
vrijdag 15 augustus 2008 | 14:00 - Lowlands - Walibi World, Evenemententerrein, Biddinghuizen
Entree - Categorie 2 (Incl. Walibi World.)
2 kaarten a € 135,00 per stuk voor € 270,00
Subtotaal: € 270,00
Servicekosten: € 6,00
Verzendkosten: € 1,50
Korting iDEAL / Creditcard (VISA, MasterCard, Maestro): € -1,50
Totaal: € 276,00
------------------------------------------------------------------------------------------
Onze excuses voor het ongemak.
Groetjes, xxxx
enig idee in hoeverre ik precies in mijn recht sta en welke stappen ik kan ondernemen?Beste Tickets4u,
Ik heb zojuist met jullie gebeld en met Sidney gesproken en hij heeft mij aangeraden om dit per mail aan jullie voor te leggen.
Op zaterdag 21 juni heb ik twee tickets bij jullie besteld, betaald en hiervan een orderbevestiging gekregen en hiermee is de koopovereenkomst gesloten
en heb ik hiermee voldaan aan mijn kant van onze overeenkomst. Deze kunnen jullie niet achteraf nog eens wijzigen. Risico van prijsstijgingen en voorraadproblemen is een risico van de verkoper.
Verder vind ik het absoluut niet schappelijk van jullie dat jullie mij 25,- korting per kaartje aanbieden op een moment dat de prijs op 215,- staat. Gister stond deze nog op 185,-. Ik vind het raar dat jullie wachten met mij op de hoogte te stellen nadat jullie ten minste tweemaal de prijs hebben verhoogd.
Graag ontvang ik de kaarten alsnog voor de afgesproken prijs van e 135,- per stuk.
Voornamelijk het feit dat ze mij dit na 4 dagen pas melden terwijl ik daartussen kansen heb gehad ze goedkoper aan te schaffen vind ik zeer @#$@#$ -> pijnlijk