Welk ISRA punt moet ik nemen?

Pagina: 1
Acties:

  • Black-Xjuh
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 20-10 16:34
Ik heb internet van Telfort, maar nu is het probleem dat ik er in de meterkast 3 kastjes zitten met elk 20 aansluitmogelijkheden voor een aderpaar. In totaal zijn dat er dan dus 60 waarvan er ongeveer 20 in gebruik zijn.

Maar nu lijkt het mij dat ik voor mijn ADSL verbinding niet zomaar een ISRA punt kan uitkiezen? Waarschijnlijk moet ik de juiste uitkiezen? Maar hoe kom ik er achter welk ISRA punt de goede is?

Moet ik dan bij Telfort of KPN zijn? Of kan ik toch gewoon 1 van de aansluitpunten nemen?

  • mhoogendam
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 01-12 20:01
Bij KPN een canvas uitdraai opvragen.

  • Black-Xjuh
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 20-10 16:34
En dan weet ik welk nummer ik moet hebben in dat kastje?

  • Murcielago
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 13-10 03:55
mhoogendam schreef op vrijdag 13 juni 2008 @ 11:02:
Bij KPN een canvas uitdraai opvragen.
Gewoon bellen met telfort en daar een monteur bestellen dus.
Ik vrees dat het je niet gaat lukken om zo ff een canvas uitdraai op te vragen, alleen al omdat niet iedereen weet wat dat is.

PSN: djmurcielago


  • Black-Xjuh
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 20-10 16:34
T gaat zeg maar om een kastje zoals deze:

Afbeeldingslocatie: http://www.actw.nl/Randapparatuur/Images/ISRA_20_lijnen_A_small.jpg

Nou heb ik wel een vermoeden op welke poort mijn adsl zit, 1 t/m 16 was namelijk bezet en bij mijn vorige aansluiting werd 17 aangesloten.. Dus logisch zou zijn als het nu 18 is?

Alleen moet ik voor die nummer 18 wel me kabeltjes aansluiten en die man van KPN had een mooi apparaatje daarvoor maar ik vind het toch nog lastiger als dat het lijkt.. Iemand tips daarvoor?