sowieso, er wordt al een gemiddelde prijs aangegeven. Je kunt dus eenvoudig zien wanneer een enkele shop op een gegeven moment (diep) onder de normale prijs duikt, het gemiddelde zakt dan veel minder dan de laagste prijs doet.
Als je van producten onderling wil zien welke het best voor jou geschikt is, sorteer je op prijs en zoek je naar het eerste product dat aan jouw voorwaarden voldoet en bij een winkel te krijgen is waar jij wil kopen. Als het daar significant duurder is kijk je nog een paar producten verder. Vooral als je de zoekvoorwaarden goed instelt heb je zo het product gevonden dat voor de laagste prijs aan jouw voorwaarden voldoet. En dat zonder nou direct te weten wat er nou gemiddeld voor een catagorie producten wordt gevraagd, want dat is vaak een getal waar je niets mee kan omdat de features sterk kunnen verschillen.
All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.