Toon posts:

[SBS 2003] Acces database langzaam via het netwerk

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
We hebben hier een acces database die heel de tijd gebruikt wordt.
De database staat op de server.

Nu is het probleem dat het openen van de database vanaf alle werkstations heel langzaam gaat.
(met verschillende databases)

Ook tabellen openen, wijzigen en weer opslaan duurd veels te lang.

Overige bestanden openen gaat wel goed.

Dit is gekomen na het plaatsen van een nieuwe server.

  • Equator
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 09-03 14:42

Equator

Crew Council

#whisky #barista

Tja, dit zou kunnen komen door een verkeerde instelling van de netwerkkaart in de server, maar dan zal je toch met meer info moeten komen.. Overigens als het openen van andere files wel goed gaat, dan zal er iets anders aan de hand zijn.

Overigens is het basic performance troubleshooten.. Probeer te achterhalen waar de bottle nek zit. Over het troubleshooten van performance is voldoende te vinden op de website van microsoft.

Overigens lijkt het starten van 3 topic's binnen korte tijd, heel erg op het zoeken naar een helpdesk. Probeer zelf eens wat te zoeken en te achterhalen.. Google kan je een heleboel informatie verschaffen. GoT is namelijk geen helpdesk.

Maar goed, we hebben veel meer informatie nodig om dit probleem op te lossen..

Probeer eerst eens te achterhalen of dit een netwerk probleem is.. zoniet, dan kunnen we altijd nog bij Windows Servers en Server-software gaan kijken..