Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • notsonewbie
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 14-05 10:12

notsonewbie

...---...---...---

Topicstarter
Ik heb nu iets, ineens, in vista home premium x64
Leeg bureaublad, geen pictogrammen, geen taakblak,
Wel de gekozen foto als achtergrond.
ctrl-alt-del werkt, > taakbheer geopend > programma's van daaruit openen ook (nu firefox bijv.)

Maar wil ik, zoals met xp wel werkte, 'explorer' openen (ook met admin rights geprobeerd') dan opent ie verkenner zeg maar, bestandsbeheer. splwow64 is resident, de rest van de processen lijst is ook normaal zo te zien en uit het hoofd.

_Ik_ kon er in de faq in in forum search niks van vinden en het is de eerste keer dat ik dit in vista zie gebeuren.

Weet iemand de opdracht welke in xp voorheen explorer was (voor uitvoeren nieuw process vanuit ctrl-alt-del taakbheer) in vista ?
En voor taakbalk ?
En voor configuratie? (Ik ben zo ver om SP1 te un-installen....)

[ Voor 15% gewijzigd door notsonewbie op 01-06-2008 11:18 ]

http://tweakers.net/gallery/45440/sys | Als het in de manual staat is dat fout.... (Creative ZEN scherm perikelen)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • alt-92
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
Maak eens een switch naar een andere user?
Desnoods maak je die @ commandline aan ( net user <username > /add enzo).

offtopic:
En ik heb die kick in het andere topic verwijderd, beetje nutteloos om een jaar oud topic omhoog te halen als je er zelf ook al een opent, nietwaar?

ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - the social skills of a thermonuclear device