Toon posts:

Quake3 TCP ipv UDP ?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Om technische redenen wil ik graag quake3 lokaal spelen over TCP ipv UDP. Nu merk ik dat quake blijkbaar enkel op 27960 UDP luistert en dus niet op TCP 27960. Er zijn startup params zoals "noudp" etc, maar deze disablen gewoon het hele netwerk gebeuren. Het lijkt alsof het niet direct mogelijk is om rechtstreeks via TCP te gaan.... weet iemand hier meer over ?

Ik herinner mij nochtans ooit gezien te hebben dat eenzelfde server in de lijst twee maal voorkomt zowel UDP als TCP...

  • TrailBlazer
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 21-11 19:09

TrailBlazer

Karnemelk FTW

Er is nogal een verschil tussen UDP en TCP dus als het spel het niet ondersteunt is het gewoon pech. Sowieso is TCP niet handig voor iets als Quake omdat je latency 2 keer zo hoog wordt.

Verwijderd

Topicstarter
Dat weet ik en dat is tevens niet mijn vraag.
Mijn vraag is of quake3 al dan niet TCP ondersteund. Ik herinner mij dat dit wel het geval was, maar ik kan niet vinden hoe dit te enablen.

Mijn vraag is dus of iemand weet hoe ik quake3 op een TCP socket kan laten luisteren.

  • Fuelke
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22:37

Fuelke

Forza Ferrari

La Ferrari più bella è quella che dobbiamo ancore fare: La Prossima