[FLASH] Afbeeldingen uit database in movieclip

Pagina: 1
Acties:

  • Raem
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 01:21
Ik wil graag een afbeelding uit mijn database halen en die in Flash tonen. Dat wil zeggen, hij haalt de URL van de afbeelding uit de database.

Ik heb nu de volgende code in mijn movieclip staan:

code:
1
loadMovie("test.jpg", this);


Wat ik dus graag wil is dat 'test.jpg' vervangen wordt door de URL die in de database staat. Ik weet hoe ik via Flash een connectie met m'n database kan maken via PHP, maar ik heb eigenlijk geen idee hoe ik die waarde dan in actionscript kan gebruiken.

https://psnprofiles.com/RaemNL


  • Raem
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 01:21
Niemand die mij kan helpen?

https://psnprofiles.com/RaemNL


  • Bozozo
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 20-02 16:10

Bozozo

Your ad here?

Is het probleem dat je niet weet hoe je de URL moet gebruiken om een afbeelding te tonen, of dat je niet weet hoe je de resultaten van een query kunt verwerken in AS?

TabCinema : NiftySplit


  • Raem
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 01:21
Het laatste lukt me niet.

https://psnprofiles.com/RaemNL


Verwijderd

Waarschijnlijk is FlashVars wat je zoekt? Deze plaats je in de object-tag om een variabele in de swf te krijgen.
Als je binnen de flash met meerdere dynamische onderdelen gaat werken is xml misschien een betere aanpak.

  • sanderb
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 07:50
Het lijkt me dat je aan de php kant een file wil die afhankelijk van een variabele een image laat zien?
bijvoorbeeld (niet werkend)

http://www.somedomain.com/view.php?id=42

In je browser zou je dan gewoon een image moeten zien. Zo zul je in flash ook gewoon de jpeg (of png) kunnen laden. Het maakt flash niet uit welke extensie er gebruikt wordt in je url.

" A common mistake that people make when trying to design something completely foolproof is to underestimate the ingenuity of complete fools. " - Douglas Noel Adams

Pagina: 1