[Testcase] Schoolreis Londen

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kipaantspit
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 13-04 21:47
Enkele foto's van de schoolreis naar Londen (Ik ben 18 jaar en zit in mijn laatste jaar secondair onderwijs).

Het toestel is een Konica Minolta Dimage Z2. Ik heb nu een Canon 10D gekocht, maar die wou ik niet meesleuren naar Londen.

Vanop St. Paul's Cathedral:
Afbeeldingslocatie: http://i301.photobucket.com/albums/nn57/Kipaantspit/PICT0318.jpg

Een portret van een Security Officer:
Afbeeldingslocatie: http://i301.photobucket.com/albums/nn57/Kipaantspit/PICT0089.jpg

The London Eye:
Afbeeldingslocatie: http://i301.photobucket.com/albums/nn57/Kipaantspit/PICT0143.jpg

2 Night Shots:
Afbeeldingslocatie: http://i301.photobucket.com/albums/nn57/Kipaantspit/PICT0367.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i301.photobucket.com/albums/nn57/Kipaantspit/PICT0375.jpg

Hopelijk waren dat niet te veel foto's ineens, alle commentaar is welkom!

Groeten

Tim

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exigence
  • Registratie: Juli 2001
  • Nu online

Exigence

dnkroz

Nummer je foto's even, dat geeft wat makkelijker commentaar.

Nummer 1: mooi, vanuit een leuke hoek genomen. Ik heb alleen het idee dat de foto omvalt. Ik denk dat je er meer uit had kunnen halen door een ander standpunt te kiezen, maar ik weet niet in hoeverre dat mogelijk was.

Nummer 2: Leuk portret, minder goede uitdrukking. Misschien nog een extra foto moeten nemen waarop de officer niet zo raar kijkt :P

Nummer 3: Mooie impressie met dat water op de voorgrond en the eye op de achtergrond. Misschien had je hem wat ruimer moeten nemen en het reuzenrad wat meer in de omgeving moeten plaatsen, ik vind hem nu wat krap. Beetje flets.

Nummer 4: Goede kleurtjes! Trappetje op de voorgrond heeft wel wat, maar dan had ik het object daarachter in het water weggelaten. Of andersom. Rechts wat druk.

Nummer 5: Het water loopt weg! Je had hem wel even recht mogen trekken. Verder redelijk wat ruis aanwezig, misschien op een wat lagere ISO moeten schieten, het zijn toch nachtshots dus je hebt de tijd. ISO omlaag, diafragma wat knijpen voor betere scherpte en dan maar wachten :) Maar misschien presteert je camera gewooon niet zo heel goed in het donker.

Nummer 1 voor mij :) Kortom, genoeg potentie, beetje om de ruimte denken de volgende keer en je bent al een heel stuk verder. En natuurlijk je 10D meenemen!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Arg nog een Londen topic.
Ik krijg de neiging om meteen een ticket te gaan boeken als ik de foto's zie. Zo'n geweldige stad.
Anyway back on topic,
Foto 1, ik weet neit precies waarom maar deze foto blijft me boeien, blijf er maar naar kijken, vind hem erg mooi.
Foto 2, persoonlijk heb ik het niet zo op portetten dus voor mij doet deze foto niks maar technish heb ik er niks op aan te merken
Foto 3, Dit vind ik de minste van de serie, kleuren zijn flets en geeft een beetje een snapshot gevoel.
Foto 4, Leuke foto alleen jammer van het felle licht rechtsbeneden dat leidt erg af.
Foto 5, Interessante hoek, maar alles lijkt op elkaar te zitten met erboven en eronder heel veel niks, is wel jammer