Toon posts:

nvidia 9600gt lage fps (hapert)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb sinds een tijdje alweer de Nvidia 9600GT, daarvoor had ik de 7900gt top.. Speel zo nu en dan wel games, voornamelijk shooters (deze tijd meestal toch wel cod4). Met de 7900gt top eigenlijk nooit echt problemen ervaren, maar met de 9600gt in het begin eigenlijk ook geen problemen ervaren ermee.
Maar heb nu al een aantal weken geen games meer gespeeld i.v.m druk zijn met andere dingen enzo, maar kwam tot mijn verbazing vandaag achter dat de spellen COD4 en COD2 flink lage fps hebben, dus dat het echt flink hapert.

Ik had altijd in mijn bios 30% overclock, dit heb ik terug gezet naar 0%, maar dit bleek ook niets te helpen. Want met die overclock heeft het wel altijd gewerkt (c2d e6600 met zalman 9500 koeler).

Ik heb 3dmark06 ook nog even gedraaid om te controleren of dit wel werkte, maar NEE dit haperde ook flink met zeer lage fps!

Nieuwe drivers van Nvidia geinstalleerd, meer nee werkt ook niet.

Aangezien ik al een aantal weken geen games heb gespeeld, weet ik dus niet vanaf wanneer dit probleem voordeed, maar kwam er vandaag dus achter. Had ook al het een en ander uitgezocht, maar niets specifiek kunnen vinden.

Verder heb ik nog geen nieuwe Vista installatie gedaan, aangezien ik daar nog op het laatst mee wil wachten (wel paar weken geleden sp1 geinstalleerd, weet niet of het daardoor gekomen is, maar heb daarover niets gevonden op het internet).

Meerdere mensen die dit probleem kennen of weten hoe dit verholpen kan worden?

  • stijnos1991
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 16:00
Alle kabels erin gestopt? Sommige videokaarten hebben twee van die power cables nodig(naam ff kwijt) Vooral bij die 9xxx serie van nVidia zie je dit nog wel eens.
Als je er 1 in stopt dan boot je PC wel, maar kan de kaart niet 100% werken.

Anders goed drivers verwijderen van je vorige kaart! Misschien op een 2e partitie even XP installeren+nieuwste drivers, ff kijken wat er dan gebeurd..

  • Da_maniaC
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 17-05 17:58

Da_maniaC

a.k.a. The Sequenz Pounder

Wat zijn de temperaturen van je kaart?
De 9600GT is geen stroomslurper maar als de warme lucht in je kast blijft hangen dan kan hij (zeker met dit weer) alsnog gaan throttlen en is dat misschien het haperen wat je merkt.

Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!


Verwijderd

Topicstarter
Oke bedankt voor jullie reacties.
Ik ben gaan kijken of er dus meerdere power kabels in moesten, dit was niet het geval.. maar zag wel dat die ene power kabel gewoon los zat. Deze vast geklikt en het werkt nu weer!