[SBS2003 R2] Remote Desktop maximaal toegestane verbindingen

Pagina: 1
Acties:
  • 414 views

  • JvdM
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 22:20
Beste,

Ik wil vandaag remote inloggen op mijn SBS2003 R2 server (via remote desktop). Maar ik krijg de melding "de terminalserver heeft het maximum aantal toegestane verbindingen overschreden".

Nooit eerder gezien, waar kan dit mee te maken hebben? Ik heb op dit moment niet de mogelijkheid om hem opnieuw op te starten (misschien later vandaag). Maar zijn er sowieso al dingen die ik even na kan kijken? Dat ik dus gewoon fysiek inlog op de server.

Alvast bedankt :)

Verwijderd

Probeer het eens via mstsc /console

via tsadmin kan je zien wat er aan connecties open staat.
SBS heeft een limiet aan TS gebruikers.

  • JvdM
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 22:20
mstsc /console ziet er gewoon het zelfde uit als dat ik mstsc start.

Ik ga even e.e.a. proberen. Vreemde is dat de server 1,5dag geleden opnieuw is opgestart, daarvoor nooit deze melding gehad.

edit:
Ik probeerde net fysiek in te loggen, en daar lag het probleem, zat iemand anders ingelogd. Alles werkt weer OK.

dank

[ Voor 25% gewijzigd door JvdM op 09-05-2008 11:40 ]


Verwijderd

JvdM schreef op vrijdag 09 mei 2008 @ 11:35:
mstsc /console ziet er gewoon het zelfde uit als dat ik mstsc start.
Krijg je dezelfde melding?

  • sanfranjake
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

sanfranjake

Computers can do that?

(overleden)
Even verder kijken dan je neus lang is kan natuurlijk geen kwaad, en ja een server kan maximaal 2 +1 (console) sessies aan ja.

Mijn spoorwegfotografie
Somda - Voor en door treinenspotters


Dit topic is gesloten.