Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

foutief wachtwoord --> reden mogelijk: recentelijke merge

Pagina: 1
Acties:
  • 342 views

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Ik weet niet precies hoelang geleden de merge tussen de FP en GoT is geweest, maar misschien is het tijd de melding bij het inloggen op GoT met een fout wachtwoord iets aan te passen door: 'recentelijke merge' aan te passen naar 'de merge' ?

  • Harm
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Sowieso, kan die tekst niet weg? Die merge is inmiddels anderhalf jaar geleden... dan lijkt die tekst me niet erg relevant meer eigenlijk. Als iemand zolang niet heeft ingelogd?!

  • ACM
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

ACM

Software Architect

Werkt hier

Op zich heeft Harm wel een punt :P Anderzijds *zijn* er nog steeds mensen die er blijkbaar nooit wat aan gedaan hebben en nu om wat voor reden dan ook willen inloggen.

Verwijderd

Topicstarter
ACM schreef op maandag 05 mei 2008 @ 09:22:
Op zich heeft Harm wel een punt :P Anderzijds *zijn* er nog steeds mensen die er blijkbaar nooit wat aan gedaan hebben en nu om wat voor reden dan ook willen inloggen.
Maar haal dan het 'recentelijk' wel weg. Misschien kun je een scriptje draaien om te kijken hoeveel niet-actieve users van voor de merge nou werkelijk weeer voor het eerst (sinds voor de merge) hebben ingelogd in de afgelopen 3 maanden ofzo?

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 05-05-2008 09:32 ]


  • rob_erwt
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 11:50

rob_erwt

What does this button do?

Opgelost sinds we een centrale login hebben

Never underestimate the power of stupid people in large groups


Dit topic is gesloten.