Ik ben van plan om een nieuw moederbord te kopen omdat mijn P5N-e SLI bord niet meer aan mijn eisen voldoet. Oa te weinig Sata aansluitingen. Daarom ging ik eens zoeken op het internet. Bij mycom zag ik een leuk bordje. De Asus P5W DH Deluxe, hij viel me op omdat de indeling van de sloten precies is zoals ik dat wil hebben. Ik heb 2 videokaarten, een HD3870 en een HD3450 verder nog een PCI-e x1 kaartje voor Sata RAID en nog wat pci kaarten. Ik gebruik op dit moment geen Crossfire. Kan nog een keer van pas komen daarom mede de voorlopige keuze voor dit board. Het probleem waar ik nu mee zit is dat ik mijn "dongle" om moet draaien om 2 videokaarten te kunnen draaien. Het gevolg: Hoofdvideokaart (HD3870) draait in X8 modus en mijn andere videokaart ik X2 modus. Vaag maar waar. 2e kaart zou in X8 moeten draaien. Op de website van mycom staat verder niks over de snelheden van de sloten. Ik even kijken in de Specs op tweakers: http://tweakers.net/price...-sata-ii-raid-1394a).html Ikke helemaal gelukkig want ik zie staan 16X en 4X. Ik voor de zekerheid het boekje op de asus site helemaal doorgekeken maar ik kan werkelijk helemaal niks vinden over de snelheden. Er staat wel dat het 2x x16 sloten zijn maarja dat zegt niks over de snelheid van 2 videokaarten. Ergens op internet zag ik staan dat het in 2x x8 modus gaat draaien maar dat gaat dan weer over crossfire ? Dat wil ik nu dus niet gebruiken. Wie kan mij vertellen hoe het nu werkelijk zit. Is het bij 2 willekeurige videokaarten in non crossfire setup nu: x16,x16 of x16,x4 of x8,x8? Let op ik heb er nog een x1 kaartje bij zitten.
De indeling van de sloten is zo goed dat ik hem denk ik zowieso al koop. Maar de antwoord op mijn vraag kan de druppel zijn om hem direct te bestellen.
De indeling van de sloten is zo goed dat ik hem denk ik zowieso al koop. Maar de antwoord op mijn vraag kan de druppel zijn om hem direct te bestellen.
Ruisende versterker: schakel je subwoofer in.