Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Spampal en HetNet

Pagina: 1
Acties:
  • 307 views

  • Bignose
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 11-12-2024
Hallo Lezers,

Weet iemand wat de opmaak van het gebruikersaccount moet zijn op Spampal te laten werken met een HetNet-account?

Greetz, Bignose


  • soulrider
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 27-11-2017
vraag het even bij spampal (howto ergens te vinden wrs) en bij hetnet...(of google eens)

je startpost is namelijk vrij mager qua informatie wat je zelf al geprobeerd/gezocht en gevonden hebt.

  • Mallemout
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 21-09 20:31
Navragen bij Het Net zal weinig nut hebben, dit valt buiten hun ondersteuning. Enige gegevens die wel nodig zouden kunnen zijn (en die ook gewoon online te vinden zijn)

pop3 server: pop.hetnet.nl
smtpserver: mailhost.hetnet.nl

je gebruikersnaam en wachtwoord zou je uiteraard moeten weten.

Quidquid latine dictum sit, altum viditur


  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB

Front verplichte underscores

We denken graag met iedereen mee, maar het is dan wel de bedoeling dat je eerst even de handleidingen van SpamPal en HetNet leest en zelf een poging waagt. Lukt het je niet om het zelf op te lossen helpen we je met alle plezier en start dan gerust een nieuw topic. Maar geef dan wel even duidelijk aan wat je al hebt gedaan qua instellingen en waar je vastloopt. Op deze manier 'handje vasthouden' is niet de bedoeling van GoT, dus dit topc sluit ik.

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


Dit topic is gesloten.