Pioneer VSX-D512 en infinity oreus

Pagina: 1
Acties:
  • 267 views

  • pinkstrip
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 16-04-2024
Ik kan goedkoop aan een infinity oreus speakerset komen. De speakers zijn 6 ohm, maar mijn receiver is 8 ohm.
Nu heb ik al heel wat informatie gevonden of het wel of niet mogelijk is, maar het is soms tegenstrijdig.

Wat ik lees is dat er mensen zijn die een 8ohm reveiver hebben en dit prima samen gaat met deze speakers. In theorie zou het echter wel gevaar op kunnen leveren voor de receiver (zou te warm worden).
Wat is jullie ervaring met deze kwestie en zijn er tweakers die ervaring hebben met een receiver op 8 ohm en speakers 6 ohm (mischien zelfs een pioneer met deze speakerset?)?

iRacing Profiel


  • LDenninger
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 02-08-2024
Ik heb ooit een tijd mijn 4 ohm Dali's aan de 8 ohm Pioneer D512 gehad, geen enkel probleem.

  • pinkstrip
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 16-04-2024
Wat ik heb gelezen is dat vooral veel uitmaakt als je de versterker wat harder zet? Jij hebt deze ervaring dus niet en zou het gewoon moeten kunnen.

iRacing Profiel


  • voodooless
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 19:19

voodooless

Sound is no voodoo!

'T staat toch duidelijk in de AUD FAQ; Veelgestelde vragen en er zijn al flink wat topics over geweest. Lijkt me dus duidelijk.

Do diamonds shine on the dark side of the moon :?


  • teacher
  • Registratie: September 2001
  • Nu online

teacher

Frontpage Admin / Global Moderator

Dysgaf!

klik

Wise enough to play the fool


Dit topic is gesloten.