Anoniem: 259276 schreef op vrijdag 18 april 2008 @ 18:41:
Hoi, bedankt voor de snelle reactie. Indien ik het logo zoals helemaal bij de opening van deze topic beschreven heb opsla als.eps en deze open in photoshop is de witte achtergrond niet verdwenen.
Zal toch wat verder in de boeken moeten. Het gaat om het volgende logo waarbij ik gewoon de compleet witte achtergrond weg wil hebben. En het logo overhoudt met transparante achtergrond.
http://d4l.d4.funpic.org/logo%203.jpg
Thanks John
Ik vermoed dat je de V overtrekt, en er een grijze cirkel achter plaatst met een blauwe rand? Dat je 2 swatches aanmaakt die de kleuren blauw en grijs hebben?
Als je cirkel blauw omrand hebt door er gewoon een rand aan te geven zou ik die expanden tot het een object op zich is. Stroke path ofzo, ik weet het zo even niet uit mijn hoofd. Dan verandert de randdikte mee met de grootte van je cirkel.
Moeten die stipjes er ook in? Lijkt me nogal wat priegelwerk. Als het niet te nauw aankomt op het aantal stipjes zou ik voor die V gewoon een dotted line neerzetten
Maar met die V en die cirkel... ben je klaar. Haal je plaatje er achter weg (aanklikken met zwarte muispijl en gewoon deleten!) en save je plaatje niet als JPEG!
Save als EPS of AI voor drukwerk
PDF mag ook wel
En voor internet als GIF of PNG.
JPEG niet doen, die vult je transparante stukken op met wit!
[
Voor 3% gewijzigd door
Dark Blue op 20-04-2008 00:11
]
heidiulrich.nl | adventura.nl : rugzakavonturen | pathwise.nl : prepping geeks to get jobs