Toon posts:

Scart --> Composiet --> Scart werkt niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
De verbinding tussen mijn digitale tv-tuner van digitenne en mijn tv werkt wel met een scartkabel, maar zodra ik er twee verloopstekkers in zet naar composiet om de audio af te koppelen voor mijn versterker krijg ik ineens geen beeld meer. Voor de duidelijkheid, scart naar composiet verloopstekker in de tuner en een composiet naar scart verloopstekker in de tv werkt niet.
(Oh ja: s-video ertussen werkt ook niet). Wie helpt me??

  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 18-02 13:22

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

Staat ej tuner ingesteld op CVBS of S-Video?

Als hij RGB doorgeeft, krijg je weinig beeld op composiet :)

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A


Verwijderd

Topicstarter
CVBS werkt ook niet. S-video kent ie niet..

  • u_nix_we_all
  • Registratie: Augustus 2002
  • Niet online
Je hebt wel verschillende scart-composiet omvormers nodig hé.
Op je decoder/tuner is het signaal uitgaand, op je TV is het binnenkomend. Sommige converters hebben een schakelaartje om de richting te bepalen, andere zijn alleen geschikt voor één van de 2 richtingen.

[ Voor 12% gewijzigd door u_nix_we_all op 17-04-2008 17:35 ]

You don't need a parachute to go skydiving. You need a parachute to go skydiving twice.


Verwijderd

Topicstarter
Schakelaars zijn ingesteld op output voor de tuner en input voor de tv. (En ook al omgewisseld omdat ik dacht dat ik gek was)

  • ParkOverall
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 18-02 13:56
Kies je op de tv wel de juiste input? (Als je geen scart-kabel meer gebruikt, dan werkt de daarbij gangbare automatische input-selectie op de tv d.m.v. het scart-schakelsignaal vanzelfsprekend niet meer.)

[ Voor 3% gewijzigd door ParkOverall op 18-04-2008 15:55 ]

Pagina: 1