Ik heb iets gelezen over dat je in het kapotte dopje moet blazen...
Het klonk mij heel raar in de oren <sic> maar dit schijnt echt te helpen.
Het schijnt ermee te maken te hebben dat je het "klankdingetje" dan weer goed in zijn veertjes/houder blaast...
Ik zal kijken of ik dat topic voor je terug kan vinden...
Gevonden:
het eerste bericht bovenaan...robvleeuwen schreef op zaterdag 26 augustus 2006 @ 20:34:
Mensen ik heb nieuwe oordopjes nodig.
Ik heb 3/4 jaar gedaan met mijn MD33's en nou hoor ik nog maar heel zacht tot geen geluid uit het ene oordopje komen. Een vriend van me heeft al 3x nieuwe EP630's gehad vanwege hetzelfde probleem.
Ik heb het topic een beetje doorgeneusd, klopt het dat de CX300's nu de betere keus zijn? In de startpost zie ik ook nog de EP635's staan maar dat zijn zeker gewoon EP630 met een ander kleurtje?
Je dopjes zijn niet kapot, ik heb er ook een paar keer last van gehad bij mijn senheisser mx500 en een keer bij mijn creative ep630. Het geluid is niet alleen zachter maar ook klinkt ook minder vol.
Volgens mij komt het doordat bijvoorbeeld een windvlaag in het oordopje het drivertje (het membraampje bedoel ik dan) van zijn plaats is gewaaid. Bij mij werkte altijd om het rubberje van het de oordopjes af te nemen en keihard te blazen of te zuigen (dus volledig omsloten in je mond) om het drivertje op zijn goede plek te duwen.
Hopelijk werkt dit voor je.
(Staat ook in de SP)
BTW link in SP klopt niet en linkt door naar verkeerde topic. Dit is de goede.
http://gathering.tweakers...message/26020926#26020926
[
Voor 77% gewijzigd door
AKA_ACE op 14-04-2008 11:55
. Reden: topic gevonden... ]
Gezocht: low-stakes cashgame pokerspelers uit regio Rotterdam voor een wekelijks cashgame, DM mij voor info...