Linksys USB adapter PC boot niet

Pagina: 1
Acties:

  • SOCO_cola
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 28-02-2024
Ik heb dus iets heel opmerkelijks.

Mijn PC heb ik van kamer A naar kamer B verplaatst. Alle stekkers eruit en er weer opnieuw ingezet maar nu krijg ik het volgende probleem. De PC blijft hangen in het opstart/bios scherm van de pc, wanneer ik de usb linksys adapter eruit haal en de pc opnieuw opstart boot die wel. Hoop gezocht al op Google waar onder andere wordt verteld dat je bij je boot opties moet kijken (HD gewoon als 1) en of er een optie met opstarten USB erbij staat in de bios (niet gezien) zelf heb ik ook nog PXE ondersteunig gedisabeld gezet.

Het rare is dus dat ik niks veranderd heb alleen de pc verplaatst hebt en de stekkers erop nieuw ingezet hebt

heeft iemand hier een oplossing voor?

Nintendo SWITCH! FTW


  • silentkiller
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 12-03 09:58
bootte hij daarvoor ook gewoon als de usb stick instak ? Mijn mobo zet ook een usb stick als eerste in de bootorder als hij merkt dat er 1 insteekt

Verwijderd

Mijn PC boot ook niet als mijn GSM is ingeplugged, maar hij boot wel normaal als de USB drive aanstaat (staat overigens geen OS op die drive) en mijn boot order wordt niet aangepast.

Wellicht omdat ik andere hardware gebruik..

Misschien moet je USB DOS support uitschakelen in het BIOS?