Toon posts:

[OWA 2003] foutmelding bij beschikbaarheids verzoek

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Sinds kort heb ik Web Acces voor elkaar,

Alleen als ik nu vanuit huis (web acces dus) een afspraak wil inplannen met een collega van mij, dan kies ik voor 'Nieuw, Afspraak' , dit gaat goed en kan ook gewoon een afspraak inplannen met mezelf.. Maar wanneer ik dan vervolgens klik op het tabblad 'beschikbaar' , dan krijg ik direct de melding "deze service is niet meer beschikbaar".

Nu heb ik al gezocht op de server bij services enzo, maar weet eerlijk gezegd niet echt waarna ik moet zoeken..

Kan iemand mij misschien helpen?

hierbij de afbeelding: Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/boju/servicefout.JPG

Verder wou ik nog even melden, dat wanneer ik er bijvoorbeeld een voornaam in het vak plaats waarmee ik een afspraak wil maken, hij hem wel netjes aanvuld met de achternaam.. dus zover komt hij wel..

  • Jazzy
  • Registratie: Juni 2000
  • Nu online

Jazzy

Moderator SSC/PB

Moooooh!

Om te beginnen, installeer het certificaat eens.

Wat staat er in het eventlog van je Exchange server(s) wanneer je deze fout oproept? Lukt het met Outlook wel?

Exchange en Office 365 specialist. Mijn blog.


Verwijderd

Topicstarter
certificaat heb ik nog niet, is aangevraagd maar duurde een aantal dagen.

In Outlook werkt het inderdaad wel goed. De exchange server geeft geen foutmeldingen aan in de eventview, vandaar dat ik dus ook niet weet welke service ik moet starten. Alle services die zouden moeten draaien (automatisch) die draaien allemaal

  • Jazzy
  • Registratie: Juni 2000
  • Nu online

Jazzy

Moderator SSC/PB

Moooooh!

Je hebt nu wel een certificaat, alleen is dit een zelf uitgegeven certificaat. Kijk maar wat er in je browser staat onder Certificaatfout.

Exchange en Office 365 specialist. Mijn blog.


Verwijderd

Topicstarter
ah okeej, ik heb de verkeerde site er in gezet, zou het even aanpassen, thnx.

maar er is ook een 'originele' besteld, dus gaat er sowieso binnenkort in :)

EDIT: heb het aangepast, maar de service werkt nog niet ..

[ Voor 16% gewijzigd door Verwijderd op 10-04-2008 14:33 ]