Toon posts:

Motherboard Monitor vraag

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb op de 3 pin connector op mijn moederbord waar normaal de cpu op zit een chipset coolertje gedaan. Nu is mijn vraag: Kan ik deze zien in mbm? Dit chipset fannetje heeft geen RPM draad. Het is een abit chipsetfan die ook op die Northbridge zit. Kan ik daar iets van zien met MBM? Aangezien ik mijn Fop38 op voeding heb aangesloten heb ik die ruimte vrij.

En mijn 2de vraag: Kan ik zien hoe hard die fop loopt of ben ik dan genoodzaakt hem op het moederbord aan te sluiten? Dat wil ik dus niet.

Tnx in Advance

Verwijderd

MBM doet het via die RPM draad. En die draad moet met je MB verbinding hebben.

Daarom heb je geen RPM in SmartDoctor van je GeForce. WAnt hij zit niet op je kaart aangesloten.
Als je hem nu op je mobo aansluit zie je wel RPM.

Je temp meet hij weer via de kaart en niet via de RPM draad.

Verwijderd

Topicstarter
Hey ik heb nog een aansluiting vrij op mijn mobo. Wat voor aansluiting zat er ookal weer op de BlueOrb? een 3pins? Die kan ik dan wel op mijn mobo doen or am I wrong? En hoe laat ik die dan zien? Welke sensor moet ik pakken?

Volgens de site van MBM heb ik 2 sensors en die heb ik nu weergegeven.

Owja en wat vreet die BlueOrb? Die Fop wilde ik namelijk niet op mijn mobo. Maar kweeniet wat die BlueOrb vreet?

Verwijderd

BOrb vreet:
12V Rated Voltage
0.16A
7.0V starting Voltage
2.16W

Oja na 72 uur gaat hij uit.

Die BOrb kan je gewoon op je mobo aansluiten. Heb ik ook namelijk.

Verwijderd

Topicstarter
Lijkt me niet dat ie uit gaat na 72 uur :)

Anders zou je kaart namelijk flink overhit worden. Wat denk je op een LanParty dan? :) Of mensen die hun PC dag en nacht aanlaten voor }:O

Verwijderd

Ja ik vondt het al raar toen ik het las.:

9.LOCKED PROTECTION 72HOURS
Pagina: 1