• MkGrnd
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 13-04 20:37
hallo allemaal,

ik heb sinds kort een nieuwe pc en die vertoont nogal rare trekjes als het gaat om het geluid. mijn pc freezed namelijk na enige tijd (dit is altijd verschillend en kan altijd opkomen tijdens msn of gamen en varieren van 1 minuut to 5 uur.) als ik mijn geluid niet disable in de BIOS.

als ik mijn geluid disable dan is er helemaal geen probleem en kan ik gewoon zonder een pc freeze mijn pc gebruiken. ik heb ook een geluidskaart in mijn pc gehad maar ook als ik een apparte geluidskaart erin zet dan freezed hij naar enige tijd. alle mensen weten wel dat geluid nu eenmaal bij games en films hoort dus nu is mijn vraag of iemand een oplossing heeft?

ik heb al het een en ander op proberen te zoeken maar die problemen zijn meestal net wat anders als die van mij en krijg ik mijn probleem niet duidelijk in beeld. ook wil ik mijn pc liever niet terugsturen want dan ben ik hem voor enige tijd kwijt en daar zit ik nu ook niet bepaald op te wachten.

mijn pc bestaat uit deze onderdelen:

mobo: P5N32-E SLI (NVIDIA nForce 680i SLI)
processor: 2 Duo E6850 (2x 3000 MHz)
geheugen: 4 GB DDR2-800 Kit (4096 MB)(2 banken van 2 GB)
videokaart: ASUS EN8800GTS 512MB
HDD: 160GB maxtor
voeding: PW10750A-812 (750 Watt)

als besturings systeem gebruik ik "vista ultimate 32-bit"

dus als iemand tips heeft dan zou ik ze graag willen lezen.

alvast bedankt voor de antwoorden.

[ Voor 4% gewijzigd door MkGrnd op 01-04-2008 23:07 ]


  • MkGrnd
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 13-04 20:37
owja was vergeten te melden dan dit probleem ook bij windows XP pro was.