Toon posts:

PC naar HDTV met HDMI

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb mijn videocard (NX8600GT-MTD256E) aangesloten op mijn Samsung Full HD TV mbv een HDMI cable. image is top, maar helaas geen no sound. ik heb wel de SPDIF internal cable geconnect naar de videocard vanaf het moederboard. helaas geen geluid. hoe kan ik in vista checken of ik de interne SPDIF goed heb doorgelust?


My PC: Intel® Core™ 2 Quad Q6600 CPU; GigaByte G33-DS3R; 2X OCZ 2 GB DDR2-1066; Seagate Barracuda 7200.11; Arctic-Cooling Freezer 7 Pro; Chieftec CFT-650-14C; NX8600GT-MTD256E; Vista Ultimate

[ Voor 83% gewijzigd door Verwijderd op 07-05-2008 22:30 ]


  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Tenzij je videokaart een eigen audiochip heeft zul je het toch via de geluidskaart moeten doen. Maar hier zijn kabels voor, om ook het geluid door de HDMI kabel te duwen.

En voor wat betreft de reciever, zoek gewoon naar de specs van het ding dat je op het oog hebt, dan ben je er zo achter.