Toon posts:

[Exchange 2003] 5.1.1 No such User

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
We hebben een schone installatie van een server gedaan met daarna dezelfde accounts toegevoegd.

Vervolgens 2 extra accounts. Bij deze accounts komen de problemen naar voren dat ze geen mail naar buiten kunnen versturen.

De betreffende gebruikers krijgen een mail terug:


De volgende geadresseerde(n) zijn niet bereikt:

gebruiker@externeontvanger.nl 3/11/2008 12:47 PM
De organisatie waarnaar dit bericht is verzonden, heeft aangegeven dat de e-mailaccount niet bestaat. Controleer het e-mailadres of neem rechtstreeks contact op met de geadresseerde om na te gaan hoe het e-mailadres luidt.
<dc.interndomein.local #5.1.1 smtp;550 5.1.1 <test@lokaaldomein.nl>... No such user>

de gebruiker test bestaat wel degelijk in Active directory.

Iemand een idee waarom dit fout gaat?

Verwijderd

bestaat gebruiker@externeontvanger.nl wel, want dat is wat je NDR zegt...

  • Kabouterplop01
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 10-02 21:17

Kabouterplop01

chown -R me base:all

Je gebruiker kan wel bestaan in AD, maar is er daadwerkelijk een email account voor gemaakt?

Verwijderd

Topicstarter
Het vreemde is, is dat dit een schone installatie is, waarbij het normaal allemaal goed gaat.

de ontvanger@extern domein bestaat zeker. Ik krijg dezelfde NDR meldingen alsik naar andere adressen stuur. En ja, de gebruiker bestaat in AD, en heeft ook zeker een e-mail adres, en tevens dus ook mailbox.

Het lijkt erop alsof het e-mail adres niet wordt geregistreerd. Bij alle gebruikers die reeds al in AD bestonden, was dit geen probleem.

Verwijderd

hoe stuur je een testmelding? heb je daadwerkelijk op de mailbox van deze gebruiker ingelogd? Sturen naar een interne mailbox werkt wel?

  • tc982
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 19:13
Staat je e-mail adres wel juist ( de primary ), mail je niet per ongeluk met naam@klantnaam.local? ipv @klantnaam.nl of .be?

Computers make very fast, very accurate mistakes.

Pagina: 1