Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hier een pc met de volgende specs:
a8n sli premium
AMD 3700+
1GB Kingston geheugen
2x 80 GB maxtor
400Watt liberty
EN6600

Nu is mij volgende probleem als ik de pc aanzet gaan alle vennetjes draaien en de schijven spinnen up, en het groene lampje brandt op het moederbord.
Ik hoor voor de rest geen beep en het scherm blijft op zwart. Maar als ik de stroom er af haal en het batterijtje eruit haal en er daarna weer in stop start hij wel. Ook heb ik alle componenten eruit gehaald en allemaal 1 voor 1 er weer in gedaan om te kijken of hier misschien de fout in zit, maar ook hier start hij niet op. Zelfs niet met alleen de processor erin. Ik heb hem ook nog getest met een andere voeding en dit wilde ook niet helpen. Wat nu?

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Neem Hangen en Opstartproblemen troubleshooter eens stap voor stap door. Er is genoeg dat je kunt proberen, begin gewoon bovenaan en vervang alle onderdelen 1 voor 1, dan kom je er vanzelf achter waar het probleem zit.