• Aphelion
  • Registratie: Januari 2002
  • Nu online
Beste mensen,

Ik heb al drie jaar een dual screen tft opstelling met IIyama Prolite E430 schermes. Enkele maanden geleden is een hiervan kapot gegaan, ik krijg voortdurent rare ruis. op het scherm. Uiteraard heb ik gestest met andere videokaarten, echter het no input signaal geeft ook de storing.

Nu heb ik net ontdekt, dat knijpen in de linkerbovenhoek de problemen voor enkele minuten verhelpt voordat het scherm weer gaat stotteren en springen (beeld verplaatst). Heeft iemand enig idee hoe dit mogelijk is, en in welke hoek ik moet zoeken om het op te lossen?

Feeling lonely and content at the same time, I believe, is a rare kind of happiness


  • gertvdijk
  • Registratie: November 2003
  • Nu online
Lijkt me gewoon stuk. Misschien iets kleins als een slecht contact. Aanbieden ter reparatie?

[ Voor 25% gewijzigd door gertvdijk op 28-02-2008 17:38 ]

Kia e-Niro 2021 64kWh DynamicPlusLine. 3x Victron MP-II op 15kWh US5000 3f thuisbatterij met 3x25A→3x40A PowerAssist, Victron EVCS, 3200Wp HoyMiles zp. my GitHub, my blog