Toon posts:

ALDI 5.18mp 'Lifetec' fotocamera start niet meer

Pagina: 1
Acties:
  • 293 views

Verwijderd

Topicstarter
edit: laat maar, gemold.


Het gedrag wisselt een beetje per hoofdkeus (instellingen, film, bekijken, fotograferen) maar globaal gaat het nu zo:

* aanzetten
* rode en groene ledjes lichten op
* lens schuift uit (of wat meer uit en weer terug als hij al open was)
* wat geknipper van de ledjes
* soms trekt de lens zich weer terug
* uit
Het schermpje licht niet op.


Formatteren kaartje hielp niet.
Het gebeurt ook met superbatterijen.

Hoewel ik nu een dslr heb wil ik voor toevalstreffers onderweg graag een simpel cameraatje meenemen. Vandaar dat ik hoop dat deze nog even gereranimeerd kan worden.
Als jullie geen ideeën hebben ga ik hem openmaken en schoonblazen.

[ Voor 2% gewijzigd door Verwijderd op 26-02-2008 14:38 . Reden: gemold ]


  • Blasterxp
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online
Garantie?

Verwijderd

Topicstarter
Nee, oud ding, maar laat maar, ik vrees hem definitief gemold te hebben. Bij het openen trok ik een connector los die niet bedoeld was om los te trekken, en ik geloof niet dat dat nog gaat lukken.
Uit wraak heeft hij mij nog een fikse schok gegeven.

Misschien kan ik er nog een tazer van maken :)

[ Voor 7% gewijzigd door Verwijderd op 26-02-2008 14:39 ]


Verwijderd

Topicstarter
Hij zit weer ontstoft in elkaar en doet precies hetzelfde.
Wel leuk is dat als ik bij het aanzetten op een ander knopje druk (menu / instellingen) hij plieng ploeng zegt door het speakertje. lol.

  • Aham brahmasmi
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 21-12-2025
Misschien een idee om hem om te labelen naar 'Deathtec'. :+

Zeker als hij je ook nog probeert te elektocuteren. ;) (Dat zal wel de condensator van de flitser zijn geweest die je een schok gaf; heb ik ook wel eens gehad met een camera die ik sloopte.)

  • YellowCube
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 28-01 17:59

YellowCube

Wait...what?

aangezien ik het stille vermoeden heb dat je de camera gemold hebt en dit topic niet echt ergens meer heen zal gaan, gooi ik het op slot.

My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.