Ook ik ben sinds kort in het bezit van de Freecom Media Player 45. Deze had ik gekocht om met de draadloze camera's die ik heb, beelden op te slaan erop. Dit omdat de website vermelde dat de MP45 (niet 450) FTP zou ondersteunen, na aanschaf blijkt dus dat dit een foutje is op de website van Freecom, hier ben ik achtergekomen na een belletje naar de freecom helpdesk. Echter is het ding al ouder dan 1 week, dus is de koop op afstand wet niet meer van toepassing.
De helpdesk had me wel een mailtje gestuurd met daarin de site naar het moederbedrijf (Airlintek), waar de FW staat van hen, deze is anders dan die van Freecom, en volgens de helpdesk medewerker moet deze FW, ook 1.5.2, wel FTP ondersteunen, naast NDAS. Echter stuit ik op het feit dat wanneer ik de *.upgrade naar de MP45 stuur, dat in het menu de MP blijft zeggen dat er geen data staat in de desbetreffende map. Nou had ik geprobeert om er eens een film in te zetten, dvd formaat, maar ook dan blijft het ding melden dat er geen data op staat. Ook met foto's (zowel .jpg als .jpeg) worden niet herkend.
Iemand hier last van toevallig? Ben toch bang dat het apparaat defect is.
Graag zou ik er namelijk de aangepast mediagate FW opzetten, deze is voor de MP35, maar ik hoor dat deze ook gewoon werkt op de MP45.
[
Voor 6% gewijzigd door
PinguinFreak op 27-02-2009 02:48
. Reden: aanvullende informatie ]
It's not the size of the hammer that matters, it's how you wield it.