Handel in vervalste computeronderdelen (China)

Pagina: 1
Acties:

  • jvo
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 04-10-2023

jvo

geen commentaar

Topicstarter
Het gros van de imitatieproducten komt via luchtvervoer uit China, maar ook Taiwan en Hongkong zouden hun vervalste steentje bijdragen.
Het door de meeste landen (waaronder Nederland) erkende China omvat ook Taiwan en Hong Kong. Zeker over Hong Kong valt niet zo heel erg te twijfelen. Wellicht helpt het om de zin om te draaien?

Veel van de imitatieproducten komen uit Taiwan, Hong Kong en de rest van China.

  • Rataplan
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Rataplan

per aspera ad astra

Taiwan en China ga ik zeer beslist niet als hetzelfde land omschrijven. Hong Kong is een ander verhaal - ik ga even kijken hoe dat het best kan worden geherformuleerd.

edit:
Done @ nieuws: Handel in vervalste computeronderdelen neemt toe, dus.

[ Voor 25% gewijzigd door Rataplan op 26-02-2008 12:10 ]


Journalism is printing what someone else does not want printed; everything else is public relations.


  • jvo
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 04-10-2023

jvo

geen commentaar

Topicstarter
Rataplan schreef op dinsdag 26 februari 2008 @ 11:50:
Taiwan en China ga ik zeer beslist niet als hetzelfde land omschrijven.
Ok, daar valt over te twijfelen. Maar, laten we wel zijn, China waar je het over hebt heet officieel People's Republic of China en Taiwan heet officieel Republic of China. Beide claimen ze eigendom over elkaar. Hierbij claimt "Taiwan" ook eigendom over onder andere Mongolie, waardoor ze internationaal de underdog zijn. In principe erkent Nederland de PROC, dus is Taiwan een onderdeel van "China".