Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

ACCESS Probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
hallo goeiendag,

Ik heb wat hulp nodig met waar ik mee bezig ben. Om te beginnen werk ik onder Vista en met Access 2003.

Ik heb een bestaande database die gekoppeld is aan een website waar je kaarten mee kan bestellen, Op de kaarten die je kan bestellen kun je ook Plaatjes bij kiezen die ze afdrukken op de kaart. Het zijn allemaal Jpg plaatjes (VisualURL), en PDF bestanden.

Waar ik nou vast zit is als ik door de bestellingen of de geschiedenis door blader die ik onder formulieren heb gemaakt. alleen de URL zie en niet de plaatje, ik kom er niet uit hoe ik dat ene plaatje die is uitgekozen door de klant met behulp van de url in de website te voorschijn laten komen in de database onder formulieren.

De relaties zijn goed geconnect.

Ik heb hiervoor gegoogeld maar zonder succes.

Wie o wie kan me hier aan helpen ?

[ Voor 27% gewijzigd door Verwijderd op 22-02-2008 11:21 ]


  • Witte
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 13:25
Ik heb dan misschien het leesvermogen van een aardappel, maar ik denk niet dat ik de enige ben die totaal niet begrijpt wat je bedoelt of wat je wil bereiken.
Je geeft totaal geen info over de opbouw van je database (formulieren en tabellen)?
Is het de bedoeling dat de afbeeldingen in je database ge-embed worden? Of slechts een linkje? En wil je het plaatje tonen in een kadertje? Dan valt PDF alvast af (in access 2003)

Kortom ikke nie snappe

Bovendien is dit vrijwel een identiek topic als die waar zeer vlot een hangslot aan kwam...

[ Voor 19% gewijzigd door Witte op 22-02-2008 12:14 ]

Houdoe


Verwijderd

Topicstarter
sory voor de onduidelijkheid :D

ik wil de plaatje onder formulieren in een kaderdje hebben van elk klant die een bestelling gedaan heeft.

Ik heb heel wat tabellen, daar komen in te staan: wat de klant heeft besteld en zijn naam adres betaald of niet telefoon nummer etc.

en onder formulieren wil ik het mooier maken met een zoekopdracht dat lukt allemaal wel. het enige dat niet lukt is dus een kadertje met de plaatje van elk ID (=klant)