[leopard] iSync start niet meer op

Pagina: 1
Acties:

  • F r a n k D
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 07-11-2025
Opeens start bij mij iSync niet meer op. Je ziet even de dock bewegen en dat is ie weer foetsie.
Via google kom ik alleen op synchronisatie problemen uit en op de support site van Apple staat dat het een conflict kan zijn met voorgaande iSync versies. Maar ik heb echter maar 1 versie. Ik kom er dus niet achter wat het dus kan zijn. Zijn er nog opties of zal ik een reinstall moeten doen?, hehe lijkt windows wel.

  • Ronvgs
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 19:32
Ik heb ergens gelezen dat het door de update kan komen.

Oplossing sleep iSync naar de desktop en daarna weer terug naar de map programma's.

  • Red
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 03-02-2023

Red

Blue

Kijk eens in je console wat voor errors daar aangegeven wordt...

Vind het een beetje een summiere topicstart, welke versie van OSX gebruik je, up-2-date.

Wat je in ieder geval zou kunnen proberen, de applicatie uit je Programma's slepen naar je Desktop, rebooten (of finder killen) en dan weer terug te slepen naar Programma's (en dan eventueel nogmaals rebooten of finder killen. Het zou dan zo maar weer kunnen werken.

  • F r a n k D
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 07-11-2025
Mijn excuus Red, je hebt gelijk. Niet aan gedacht om ook de versie van OSX door te geven, het is idd met de laatste update 10.5.2

De oplossing werkt, thanks beide! Waar hadden jullie het gevonden?