Toon posts:

[Exchange 2003]Verbergen globale adreslijst voor gebruikers*

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Na diverse zoekpogingen en vele testen is het me nog steeds niet gelukt.

Situatie:

Exchange server die dient voor meerdere bedrijven. Nu is het zo dat Address List Klant A niet zichtbaar mag zijn voor Klant B in outlook.

Nu heb ik het dmv ADSI edit voor elkaar gekregen om de rechten dusdanig aan te passen dat de inhoud niet zichtbaar is maar daarmee ben ik er nog niet. Het adresboek blijft zichtbaar in outlook wanneer je het pull down menu van adresboeken opent.

Dit geld ook voor de algemene adreslijst (GAL) die ik niet uit het menu krijg. De gebruikers mogen namelijk niet zien wie er in die lijst staat.
Ik weet dat je die lijst nodig hebt omdat exchange hiernaar kijkt maar het lijkt me wel mogelijk dat je deze kan verbergen voor de users.


Oa dit geprobeerd:
http://techrepublic.com.c...orumID=39&threadID=173053

Dmv ldap querys is het al wel gelukt om recipient policys op OU / Security group niveau toe te passen en de adresboeken ook. Dat gebruiker A in adresboek Klant A terecht komt en niet in Klant B maar hiermee ben ik er dus nog niet.

Graag jullie tips / oplossingen.

Dank

  • sanfranjake
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

sanfranjake

Computers can do that?

(overleden)
Vertel eerst eens over welke versie van Exchange en welke versie van Windows het gaat?

Voor Exchange 2007: http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb936719.aspx

Mijn spoorwegfotografie
Somda - Voor en door treinenspotters


Verwijderd

Topicstarter
Windows 2003 32 bits standard SP2
Exchange 2003 enterprise SP2

Verwijderd

http://www.msexchange.org..._Exchange_2003_Part1.html en verder gezien? Gaat het nu alleen maar om de adres list in Outlook als ik het goed begrijp?

  • sanfranjake
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

sanfranjake

Computers can do that?

(overleden)
Topictitel aangepast zodat de softwareversie er in staat, en je probleem duidelijker is. Zie Windows Servers en Server-Software - Policy hierover :)

Mijn spoorwegfotografie
Somda - Voor en door treinenspotters


Verwijderd

Topicstarter
Verwijderd schreef op dinsdag 12 februari 2008 @ 16:54:
http://www.msexchange.org..._Exchange_2003_Part1.html en verder gezien? Gaat het nu alleen maar om de adres list in Outlook als ik het goed begrijp?
Op basis daarvan heb ik exchange / AD ingericht.

Maar het probleem dat ie zichtbaar is in outlook blijft.

Dit geld voor de GAL (algemene adres lijst) en custom aangemaakte adreslijsten die ik heb aangemaakt in All Address Lists.

Update:

In OWA lijkt het wel te werken, daar heb ik de Algemene adreslijst en daar zie ik alleen de gebruikers die lid zijn van mijn security group.
Ik zie overigens mijn custom address list niet in OWA.

In outlook zie ik de default Global Address List waar alle gebruikers instaan en alle andere lijsten. Dit werkt dus helemaal niet goed, zowel niet in Exchange cache mode als non-cache mode.

[ Voor 27% gewijzigd door Verwijderd op 12-02-2008 21:25 ]

Pagina: 1