Toon posts:

15inch tablet pc achtig

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
hallo,
Ik ben gevraagd door iemand om een laptop te verbouwen tot een tablet pc dit i.v.m. de grote van het scherm.

Na enig zoeken kwam ik er achter dat er geen tablet pc`s of laptops met draaibaar scherm in productie zijn van 15inch +.

Nu had ik gedachte om een gewone laptop te kopen en het scherm zelf om te draaien.
Het scherm komt dan op het toetsenbord te liggen. Dat het scherm dan niet beschermt is is geen probleem.

Dit gaan gebruikt worden als "boek" aangezien deze persoon niet instaat is de bladzijde zelf om te slaan van een boek. Dit wil hij dan digitaal doen en doormiddel van een muisklik dat de bladzijde omslaat. Dit stukje software is geen enkel probleem maar nu een geschikte laptop.

Nu mijn vraag:
Hebben jullie hier ervaring mee....
Tips>?
Welk type laptop?

Alvast bedankt voor de hulp!! :)

  • RaZ
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

RaZ

Funky Cold Medina

Het specifieke van een tablet pc is dat deze een touchscreen heeft, en dus op het scherm te bedienen is. Dat zal je dus niet lukken door enkel het scherm om te draaien.

Het lijkt me goedkoper een een eBook/eReader te kopen. Is goedkoper dan een laptop, en heeft de functies die nodig zijn.

Ey!! Macarena \o/


  • GENETX
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 06:58
Lijkt me eigenlijk geen beginnen aan eerlijk gezegd..

Ik denk zelfs dat je nog beter zo'n digitaal papier dinges kan halen. Verder is de HP TX2000 leuk, maar 12". Maar is 15" per sé nodig?

Verwijderd

Topicstarter
Het liefste wel een 15inch aangezien je het dan makkelijker kan lezen...
En touchscreen is niet nodig want hij gaat bediend worden door de muis.