Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • xvanwaart
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 16-07-2024
Nadat ik hier ooit de primeur had wat betreft IGO heb ik nu (van dezelfde bodem) GO!Explore "gevonden". Ik ga hier absoluut niets vertellen over warez of hoe ik eraan ben gekomen, laat ik daar maar mee beginnen.
Bij de versie die ik gevonden heb zaten alleen de kaarten van Engeland en Ierland maar het geeft een goeie indruk van het programma:

Afbeeldingslocatie: http://img520.imageshack.us/img520/900/systemha2.jpg
mijn system info

Afbeeldingslocatie: http://img267.imageshack.us/img267/1151/iconty3.jpg
De Icon in je menu

Afbeeldingslocatie: http://img527.imageshack.us/img527/9278/hoofdmenumx3.jpg
Het Hoofdmenu

Afbeeldingslocatie: http://img267.imageshack.us/img267/827/kaartnw7.jpg
Kaart view met opties

Afbeeldingslocatie: http://img520.imageshack.us/img520/3176/kaartvolledigde1.jpg
Kaart view volledig

Afbeeldingslocatie: http://img527.imageshack.us/img527/2158/3dve4.jpg
3D view!

Afbeeldingslocatie: http://img527.imageshack.us/img527/6691/3diimn5.jpg
Nog meer 3D omdat het er zo goed uit ziet!

Wat mijn prille ervaringen tot nu toe zijn:
-Zeer snel
-Grafisch mooier dan alles dat ik tot nu toe gezien heb op navigatie gebied!
-3D gebouwen waar je omheen kan "vliegen" (PSP kan goed 3D renderen!)
-PSP scherm is uitermate geschikt voor navigatie

Youtube filmpje:
http://www.youtube.com/watch?v=29eQ-bT9rT4

Voor wat ik heb begrepen gaat de GPS ontvanger voor de PSP €79,- kosten inclusief software, aangezien een PSP €169,- kost heb je dan een zeer goedkoop navigatiesysteem dat ook kan functioneren als mediacentre in de auto en ook nog eens vermaak biedt in de verloren uurtjes. Het scherpe breedbeeld scherm van de PSP en de sublieme 3D rendering maken dit tot een heel erg mooi navigatie systeem!
Ik zal als ik morgen tijd heb meer plaatjes posten met het maken van routes en kijken of ik een filmpje van een route demo kan maken. Wat opvallend is zijn de gelijkenissen met MioMap V3.2 als het gaat om graphics bij het berekenen van routes, het lijkt dezelfde engine als die gebruikt wordt in IGO 8!

[ Voor 57% gewijzigd door xvanwaart op 10-02-2008 00:04 . Reden: URL gefixed :) ]


Verwijderd

.

[ Voor 106% gewijzigd door Verwijderd op 28-02-2008 15:16 ]


  • DarkChylde
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 13-11 22:12
Heb jij de go!explore icm met de gps gebruikt, of alleen in de software rondgeneusd?

  • Ginz
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 12:53

Ginz

Trek Superfly 5 powered

En naar Navigatie & Accessoires :P

"It's nice to be important, but it's more important to be nice"
-
"You like it now, but you'll learn to love it later"


  • luccie
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 07-11 22:50
Probeer eens met de kaarten van iGo8?

Heel vaak werkt dat bij dezelfde fabrikanten ;)

  • nielsvv
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 05-11 22:48

nielsvv

100% Afol

kan ik ook kaarten downloaden met de originle fw? Heb legaal go!explore gekocht, maar deze wordt geleverd met de kaarten van benelux. Nu wil ik heel europa op men ms kaart.

Bricklink Store - Steam


Verwijderd

nielsvv schreef op zondag 08 juni 2008 @ 19:40:
kan ik ook kaarten downloaden met de originle fw? Heb legaal go!explore gekocht, maar deze wordt geleverd met de kaarten van benelux. Nu wil ik heel europa op men ms kaart.
Nee gaat niet, misschien later.

  • Zamorano
  • Registratie: September 2001
  • Niet online
Ik had de PSP GPS ontvanger al een tijdje draaien met MapThis!
Leuk om wat mee te pielen, maar verre van geschikt voor echt navigeren.

Nu heb ik ook Go! Explore erop staan en ik ben best onder de indruk. Het ziet er allemaal erg goed uit, 3D gebouwen zijn erg mooi en worden snel gerenderd. Ook de interface vind ik erg netjes.

Het enige nadeel vind ik dat het nogal een tijdje duurt voor je je PSP en Go Explore opgestart hebt. Ook heb je weer een extra GB nodig op je geheugenkaartje, om de boel te installeren, wat wel optioneel is. Ik heb overigens niet getest hoe de software draait als je niet installeert.

  • Polyphemus
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 21:12
Ik heb het pakket, inclusief GPS ontvanger, autolader en auto-houder gezien bij de Mediamarkt, voor €150, en dat vind ik toch behoorlijk wat geld, zeker nu een PSP €169 kost. Ik vind de verhouding een beetje zoek...

  • Vads
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 22:53
nielsvv schreef op zondag 08 juni 2008 @ 19:40:
kan ik ook kaarten downloaden met de originle fw? Heb legaal go!explore gekocht, maar deze wordt geleverd met de kaarten van benelux. Nu wil ik heel europa op men ms kaart.
Ze zijn al te koop, check de store:
http://store.playstation.com/game/index.vm
Pagina: 1