Ik was mijn VGA aan het ompluggen tussen twee nieuwe computers. Mijn DVI kabel bleef in mijn eigen PC zitten.
Omdat ik die twee nieuwe computers aan het installeren ben wisselde ik de VGA steeds van de ene naar de andere pc om te kijken hoe de voortgang was.
Op een gegeven moment besloot ik de s-video ingang te proberen van mijn Dell 2405 FPW (LCD met 5 ingangen) om zodoende drie systemen te kunnen aansluiten en dan zou ik drie systemen in de gaten kunnen houden zonder wisselen van stekkers.
Hierbij moet iets mis zijn gegaan. Ik had op een gegeven moment zowel de VGA als de S-VIDEO van één pc beide aan mijn monitor hangen. Ik kreeg toen geen beeld meer op mijn monitor via vga en via s-video (de s-video heeft helemaal niet gewerkt).
Nu krijg ik van geen van de drie pc's beeld: geen vga van beide nieuwe computers en geen dvi van mijn eigen pc. Mijn eigen pc heeft een Nvidia 7900GTX waarvan de ventilator blijft loeien als ik de computer opstart (die overigens gewoon boot). Normaal stopt hij met loeien na 3 seconden, nu blijft 'ie blazen. Ik heb daardoor het gevoel dat hij nu kapot is.
De pc's zijn voor een klant, het zijn servers en ik zit midden in de installatie. De videokaarten daarin zijn splinternieuwe Nvidia 9200GSjes. De 7900GTX is van XFX, dus daar zit gelukkig garantie op!
Wat kan ik het beste doen?
Optie 1 is een nieuwe monitor kopen en kijken van welke pc's ik beeld krijg. Ik neem aan dat een nieuwe monitor niet kapot gaat van een kapotte videokaart.
Optie 2 is een nieuwe videokaart kopen en kijken of ik beeld kan genereren voor mijn monitor, maar ik ben bang dat die videokaart dan ook kapot gaat.
Optie 3 is dat ik mijn laptop nog even aansluit op de monitor. Ik ben bang dat dan de videokaart van mijn laptop stuk gaat.
[ Voor 3% gewijzigd door The Merovingian op 06-02-2008 13:51 . Reden: aanvulling, merk ]
Coolermaster S4000, 4400+ X2, 2GiB, XFX 7900GTX, Creative X-Fi, 1 TB, Dell 2405FPW: "Nahtlos."