[V&A] Feedback: Hoe user vinden die via mail reageert?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JvS
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 23:46

JvS

Ik heb hem zelf ook

Topicstarter
Ik wil een V&A transactie beoordelen met een feedback.. Ik heb een aangeboden advertentie geplaatst, een reactie via de mail (met daarin een ip, een mailadres en een echte naam) en ik wil die gebruiker nu een feedback geven.

Nu kan ik de gebruiker wel zijn username vragen, maar wellicht is het leuk om in de mail een linkje te hebben met "wil je feedback geven, klik dan hier".

Is dat een idee of zie ik iets over het hoofd?

4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Microkid
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 06:30

Microkid

Frontpage Admin / Moderator PW/VA

Smile

Als deze gebruiker iets van je gekocht heeft kan je hem gewoon om z'n usernaam vragen zodat je een feedback kan invullen. Hou er rekening mee dat feedback alleen mogelijk is bij een afgeronde trasnactie. Recties over andere zaken, zoals correspondentie via e-mail enz, vallen niet onder de feedback.

4800Wp zonnestroom met Enphase
Life's a waste of time. Time's a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JHS
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 09-10 14:37

JHS

Splitting the thaum.

Maar als je negatieve feedback gaat geven, dan is er toch best kans dat die gebruiker je z'n gebruikersnaam niet gaat geven :) ?

DM!