Toon posts:

[Excel] selectie maken van een getal

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
hallo,

wie kan mij met het volgende probleem helpen ik heb een werkblad met kolomen tot met ak en 1000 regels. nu wil ik dat als er in kolom AK een getal staat wat hoger is dan 0 dat dit dan automatisch een kleur krijgt of nog liever dat het wordt geslecteerd. zodat alle getallen hoger dan ) boven aan staan

Hans

[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 25-01-2008 11:41 ]


  • Dido
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-04 19:13

Dido

heforshe

Kleur doe je met conditional formatting (F1).

Je tweede keus:
In AL1 zet je =IF(AK1>0, 0, 1)
Dat kopieer je 1000 regels naar beneden en je sorteert je hele mikmak op kolom AL.

Wat betekent mijn avatar?


Verwijderd

Topicstarter
oke bedankt het werkt dit was net het laatste stapje wat ik nodig had

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB

Front verplichte underscores

Je hebt het over Word? ;)

Naah, Excel neem ik aan. Ik zet dus - voor de anderen die dit topic vinden als ze zoeken naar een antwoord op dezelfde vraag - even de naam van de applicatie in de titel. Overigens had je dit antwoord ook zelf al gevonden als je even een van de vele andere topics met dezelfde vraag op GoT had gelezen ;)

Welkom trouwens! :)

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)