Windows XP

Pagina: 1
Acties:
  • 67 views sinds 30-01-2008

  • TeddyBeertje
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 02-09-2025
:*)

Beste heren van GoT.

Ik heb een vraag ik ben werkzaam bij een webshop en we moeten regelmatig windows xp instlleren samen met vista. Nu heeft vista een handige tool (zelf ingebakken) dat je de cd-key later kan invoeren.
Maar dit mis ik bij windows xp. is er een klein tooltje waar de klant zelf als ie de pc opstart de key moet invoeren. Ik weet dat er een tooltje bestaat maar ben de naam kwijt en google heeft me ook niet geholpen.

Alvast bedankt.

Teddy^


  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 17-02 15:41

Sebazzz

3dp

Dat heet Windows activatie :P
Hoe legaal dit is weet ik niet, maar het werkt wel:
1. Je download een keygen van XP en hiermee genereer je een key die je kan gebruiken tijdens de installatie, deze is uiteraard niet geldig dus Windows kan niet geactiveerd worden.
2. Als de klant Windows start, zal deze Windows via internet moeten activeren maar vanwege de niet geldige key gaat dit niet en Windows activatie biedt aan een andere key in te voeren.

Maar voor een professionele webshop zou ik zoiets niet doen. Dus dan heb je nog Google (had jij ook wel kunnen doen): http://www.google.com/sea...official&client=firefox-a

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • paella
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 21-02 21:58
Overigens mag je de topictitel iets beschrijvender maken, zo is het wel erg algemeen :) Hoe bedoel je trouwens "samen met vista"? Is dat dual boot? Heb je dan wel idd de licenties? Zeker als shop moet je je aan de regels houden.

No production networks were harmed during this posting


  • sewer
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 21:58
Dat vista gedrag zal trouwens ook in SP3 komen. Dan mag je dus ook de key leeglaten en heb je 30 dagen de tijd om hem in te vullen.

Dus als het goed is wordt je probleem binnenkort (?) vanzelf opgelost, als microsoft XP-cd's met SP3 erin gaat leveren.

  • Roman
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 20-02 10:22

Roman

Aaaaaaaaahhhhhhhh

Je kan gewoon met een code installeren en dan met SYSPREP de machine zo instellen dat zodra ze hem voor de eerste keer opstarten dat ze een code moeten invoeren en moeten activeren.

SYSPREP.EXE vind je op de installatie CD van XP in de map admin (dacht ik zo uit mijn hoofd).

NOW INTERACTIVE! Joystick controls Fry's left ear.


  • alt-92
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

alt-92

ye olde farte

Sebazzz schreef op maandag 21 januari 2008 @ 09:35:
Dat heet Windows activatie :P
Hoe legaal dit is weet ik niet, maar het werkt wel:
1. Je download een keygen van XP
Goed bezig Herman, ga iemand die dit moet verkopen aanraden om keygens te draaien.
Waar zit je verstand?


sysprep staat overigens gewoon genoemd in de OPK documentatie die jullie bij je System Builders kits krijgen, dus kijk voortaan ook even je MS documentatie na voor je hier een vraag gaat stellen die je zelf op een dergelijk eenvoudige manier kan oplossen :)

[ Voor 28% gewijzigd door alt-92 op 21-01-2008 13:14 ]

ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - the social skills of a thermonuclear device

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.