Toon posts:

HDMR slot?

Pagina: 1
Acties:
  • 1.178 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb sinds kort een nieuwe pc met een Asrock moederbord, hierop zit een HDMR slot, maar wat houd dit in? Wat voor uitbreidingskaarten kun je hierin proppen?

Ik heb al ruim een uur internet afgezocht maar nog niet echt iets kunnen vinden, hopelijk weten jullie er meer vanaf.

Ik heb de: Asrock ALiveNF7G-HDReady, maar volgens mij hebben de meeste asrock borden wel zo'n slot.

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 14:26

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

http://www.atomicmpc.com.au/article.asp?CIID=67329
Meanwhile, the utterly feckless HDMR slot is still there, and like CNR and AMR before it, it simply refuses to die that horrible death that it truly deserves – preferably using boiling oil, spears, and a half shaved Peruvian monkey.
* dion_b vindt bovenstaande zielig voor het aapje, niet voor de idd nutteloze slot :P

Je hebt gelijk als je zegt dat er nagenoeg niets over te vinden is, maar als je ernaar kijkt en die paar stukjes die meer doen dan constateren dat nagenoeg ieder Asrock bord er eentje heeft leest, zie je gelijk dat het in één adem genoemd wordt met AMR en CNR. En daar is weer genoeg over te vinden (o.a. http://en.wikipedia.org/wiki/Audio/modem_riser ). Een slot voor audio, modem of netwerkuitgangen + codec(s) die rechtstreeks met de southbridge van het moederbord communiceert. Handig voor FCC certification. Bij gebrek aan zinnige apparaten nutteloos voor consumenten.

Hmm.... bij gebrek aan Wiki artikel ga ik eens daar huishouden :9
Edit:
http://en.wikipedia.org/wiki/Audio/modem_riser#technology
HDMR toegevoegd (althans dode link erheen). Kijken of iemand het binnenkort aanvult...

Trouwens, dit is duidelijk een moederbordvraag: move OH -> PMG

[ Voor 6% gewijzigd door dion_b op 16-01-2008 00:50 ]

Oslik blyat! Oslik!