Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

[Pascal] Hoe Graphical System Initieren

Pagina: 1
Acties:
  • 51 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Om de grafische mogelijkheden van Pascal te kunnen gebruiken moet eerst de functie
InitGraph worden aangeroepen. Zie blz 596 van het Manual ftp://ftp.freepascal.org/pub/fpc/docs-pdf/rtl.pdfIk begrijp echter niet wat je in moet vullen bij de parameter PathToDriver:

[ Voor 0% gewijzigd door een moderator op 12-01-2008 00:30 . Reden: URL gefixed ]


  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
Allereerst is het misschien makkelijker om naar een online versie te verwijzen in plaats van een 9.6Mb groot bestand ;) >> http://www.freepascal.org/docs-html/rtl/graph/initgraph.html
Dan zie ik ook meteen het volgende staan:
PathToDriver is only needed, if you use the BGI fonts from Borland. Free Pascal does not offer BGI fonts like Borland, these must be obtained separately.
Inclusief een stuk voorbeeld code.

Helaas mis ik nogal wat eigen inzet in je topic; deze info heb ik letterlijk binnen 1 minuut gevonden en ik zie niet in waarom je dat zelf niet zou hebben kunnen vinden. Ook zie ik niet wat je (of je) verder al gezocht/gevonden hebt; wat je geprobeerd hebt (al eens een lege string gepassed bijvoorbeeld? doe's gek :P ) en wat er dan niet werkt. En dan mis ik nog eventuele foutcodes die je krijgt (als je die krijgt).

Al deze punten vind je terug in onze Programming Beleid Quickstart; een erg handige referentie voor het openen van topics in PRG.

Lang verhaal kort: wegens gebrek aan inzet en de verder nihil discussiewaarde van dit topic en vanwege het feit dat het hier gaat om een quickfix gaat deze op slot ;)

edit:

En in de PDF staat InitGraph op 595, althans als ik de paginanummers aanhou :+

[ Voor 5% gewijzigd door RobIII op 12-01-2008 00:45 ]

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Dit topic is gesloten.