Geen verbinding met Extern Bureaublad

Pagina: 1
Acties:
  • 1.617 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • Tilburg.013
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 02-02 08:41
Wanneer ik een externe verbinding wil maken met een bureaublad van een andere computer, moet ik een IP weten. Ik haal mijn IP (de computer waarmee ik verbinding wil maken) van www.watismijnip.nl. Kopieer dat en probeer verbinding te maken. Maar hij geeft aan dat het mislukt is. Ik heb een vinkje gezet in: Verbindingen van buitenaf toestaan. Maar het lukt me nog steeds niet.
Op beide computers (notebook en desktop) zit Windows XP Home Editon op.

Ik gebruik het extern bureaublad van: Start--> Alle Programma's--> Bureau accesoires--> Verbinding met extern bureaublad.

Wat doe ik verkeerd? En waarom kan ik geen verbinding maken/krijgen?

  • Exorcist
  • Registratie: Maart 2002
  • Niet online

Exorcist

Uitdrijvûrrrr!

Poort 3389 moet openstaan.

  • tozzke
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 08:16

tozzke

aka tozzert

was het niet zo dat XP home remote desktop niet ondersteunt?

  • erikver
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 13-03 12:02

erikver

Ik zeg...

Volgens deze site klik, is het niet mogelijk om een RDP verbinding op te zetten naar een pc met Windows XP Home. Ik vermoedt dus dat je Windows XP Professional gebruikt.

In dat geval is het noodzakelijk dat je, zoals Excorsist al zegt, poort 3389 open zet op je modem/router. Dit kan over het algemeen bij je NAT configuratie op je modem/router. Je moet dan de poort forwarden naar het IP adres van de pc waar je verbinding mee wilt maken.

Maak je gebruik van DHCP dan wordt het lastig. omdat je IP adres dan kan veranderen. Het is dan aan te raden om of je computers een vast IP adres te geven of de lease van een IP adres door de DHCP service te koppelen aan je MAC adres van je netwerkkaart.

Life's not a Krentenbol