*.avi niet knip / split / delete baar stukje

Pagina: 1
Acties:

  • Opperhoof
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 11:33
Ik heb nu weer een vet wazig probleem.
Ik heb een filmpje van planet earth van de BBC. De eerste 2 minuten heb ik hiervan nodig. Die heb ik er met virtual dub uitgehaald, alleen zit er nog 4 seconden, in het begin aan het filmpje dat ik niet wil.

Dus ik denk, knippen we er ook af. Nu is er geen programma dat dit kan. Virtual dub doet het, totdat je opslaat dan krijg je weer het hele filmpje. AVI Splitter, zegt ook dat hij het kan, maar als ik het instel, opsla, krijg ik weer het hele filmpje.

Op 1 of andere manier, houd ik altijd de eerste 4 seconden van dat filmpje... ik wil hier vanaf, hoe doe ik dit?

  • Opperhoof
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 11:33
Wel, het is een soort van opgelost.
Ik wilde frame 0-119 verwijderen en frame 120-2603 bewaren. Dat ging op geen enkele manier, met verschillende programma's. Frame 0-120 verwijderen en frame 121-2603 bewaren, geen probleem met welk programma dan ook op precies dezelfde manier.... 8)7 8)7 :?