Harstikke fijn dat jullie nu van die gezellige richtlijnen hebben om alle acronymen e.d. voornamelijk lowercase te schrijven (waar ik het nog steeds niet mee eens ben), maar die richtlijnen maken het er niet duidelijker op:
).
Kijken we even naar het bronartikel, dan zien we daar het volgende:
Nu weet ik dat de afkorting met een hoofdletter "i" begint, omdat die letter nou eenmaal voor IBM staat, maar zijn jullie 't niet met me eens dat, vanwege het voor de rest lowercase-gebruik van de 'acronym', je geneigd bent tot het lezen van een lowercase "L"? Ik lees de hele tijd 'lopes' ipv 'Iopes' (oh wacht, dat verschil zie je nietDaarnaast laat Iopes gebruikers gepersonaliseerde (…)

Kijken we even naar het bronartikel, dan zien we daar het volgende:
Zeg nou zelf, dat is toch stukken duidelijker? In het hele artikel van IBM komt 't niet lowercase voor.Called IBM OmniFind Personal Email Search (IOPES), the semantic (…)