Toon posts:

Windows Live account probleem

Pagina: 1
Acties:
  • 946 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,
Sinds gisteren ondervind ik problemen met mijn Windows Live account, waardoor ik niet meer op MSN/Hotmail kan komen.
Ik heb gisteren mijn wachtwoord (met succes) veranderd, maar als ik nu probeer in te loggen via MSN krijg ik een foutcode (80048830), waarna ik word doorgestuurd naar een webpagina om mijn Accountgegevens te veranderen. Maar deze pagina blijft als het ware 'haken'.. wordt verder niet ververst, dus "bezig met laden" blijft staan. Ik kan nu dus geen accountgegevens veranderen.
Via mail.live.nl heb ik ook geprobeerd in te loggen, maar dan kom ik op precies dezelfde pagina uit.
Ik heb trouwens dezelfde pagina ook geladen in IE, maar daar blijft hij ook haken.
Weet iemand wat ik hieraan kan doen? Ik heb zelf al veel geprobeerd, met verschillende browsers ook, maar niets werkt. Hier trouwens een screenshot van de pagina waar ik naar word doorgewezen:
http://img236.imageshack.us/img236/7441/tweakerske0.jpg

Ik hoop dat iemand me hiermee kan helpen, het is bijzonder vervelend om je mail niet te kunnen checken.

Met vriendelijke groet,
Sander Koreman.

  • LeVortex
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 22:54
Ik denk dat je beter contact kunt zoeken met iemand van hotmail. denk niet dat een tweaker hier een oplossing voor heeft

Verwijderd

Topicstarter
Hmm oke dan zal ik daar even contact mee opnemen, bedankt.

  • Papillon57
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 29-06 15:30
Ik heb eenzelfde probleem zie hier

Ik moet nl al onze accounts doorgeven zodat zij in de profielen wat kunnen wijzigen om het probleem op te lossen. Heb net een nagelnieuw account aangemaakt waarbij hetzelfde probleem zich voordoet. Gaat lekker daar.

Ik ben benieuwd of jouw probleem inmiddels opgelost is.