Toon posts:

[Ervaringen] Photosmart D5160 fotoprinter

Pagina: 1
Acties:
  • 128 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Op dit moment is de Photosmart D5160 in de aanbieding (€ 39 ex. BTW bij Office Centre, maar alleen a.s. zaterdag). Heeft iemand evaring met deze printer? Ik heb eerder deze maand na veel wikken en wegen de overstap naar een DSLR gemaakt en twijfel nu of ik zelf wil gaan afdrukken of het blijf uitbesteden.
Op het net heb ik wel een aantal positieve reviews gevonden, maar ik krijg niet direct de indruk dat die mensen hoge eisen aan kwaliteit stellen. Voor teksten heb ik een laseprinter, maar die print alleen zwart. Ik zou deze printer dus ook incidenteel gebruiken voor 'gewone' afdrukken (geen foto's) in kleur.
Hij is erg goedkoop, maar hoe is de kwaliteit in vergelijking met een reguliere on-line afdrukcentrale?
Alle commentaar is welkom.

Jasper

Verwijderd

Op zich wel een leuke printer maar demonstraties in onze vestiging laten wel zien dat een HP printer met 363 cartridges een stuk contrastrijkere foto's maakt. Hiernaast doet Canon (IP3500, IP4500, IP5300) het nog een stuk beter. Uiteraard zijn deze printers niet zomaar te krijgen voor 39,- ex btw, maar als je zelf foto's wil afdrukken zou ik toch bijvoorbeeld de IP3500 overwegen, of het in één keer goed doen en een IP4500 of IP5300 pakken. (respectievelijk 69, 89 en 119 ex btw uit m'n hoofd)

In de zelfde prijsklasses is er zover ik weet geen HP printer met 363 cartridges, HP concentreert zich nu meer op de photosmart All-In-Ones.

Zelf heb ik een Canon IP5300 en ikzelf vind dit prettiger dan het laten uitbesteden, mede omdat ik zelf alles onder controle heb. Hierbij gebruik ik Photo Paper Pro van Canon en de Canoneigen inkt, het is niet goedkoop maar absoluut wel mooi. _/-\o_

Waarschuwing bij Canon, Photo Paper Pro i.c.m. Canon inkt geeft een typisch zuur labgeurtje, dus niet printen in je slaapkamer! ;)

En owja! Bij de Canon IP3500/4500 krijg je overal een USB multicolour LED kerstboom gratis! 8)

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 14-12-2007 14:24 . Reden: Spelling, toevoeging ]