[Vista] HP 2600n wil niet lekker printen

Pagina: 1
Acties:
  • 439 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • 2playgames
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 01-06-2025
We hebben hier een HP Color Laserjet 2600n aangesloten op een Vista PC, geinstalleerd met de meest recente drivers van de HP site. Hij wil niet echt goed printen. Als je namelijk een printtaak geeft (lokaal of via netwerk), gebeurt er een van de volgende dingen:
- Er wordt gewoon geprint (zelden)
- De taak komt wel in de lijst, maar wordt niet uitgevoerd
- De taak komt wel even in de lijst, maar verdwijnt vrijwel meteen
- De taak komt wel in de lijst, maar wordt niet uitgevoerd. Annuleren/Verwijderen werkt niet, de taak blijft staan (ook na herstart van de spooler service).
- Er wordt wel geprint, maar dan slechts 1 keer (als je aangegeven hebt meerdere kopieën te willen)
Soms is er nog wel eens resultaat te krijgen door een (onvoorspelbare) combinatie van de spooler herstarten, de printer uit- en aanzetten, loskoppelen of de pc opnieuw starten.

Het ligt in ieder geval niet aan de printer, die heeft het onder XP altijd perfect gedaan. Ook heb ik zoals hierboven aangegeven de nieuwste Vista drivers gebruikt en wordt de printer volgens de HP site ondersteund in Vista.

Is er een printerdokter in de zaal?