Toon posts:

Samsung 226BW

Pagina: 1
Acties:
  • 43 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hey,

Ik heb vandaag mijn nieuwe beeldscherm binnen gekregen via Alternate.
Na alles wat ik had gelezen hoe dit scherm zulke perfecte kleuren heeft etc. had ik het besteld, maar nu die aanstaat ben ik niet tevreden...de kleuren zien er helemaal niet zo "geweldig" uit zoals iedereen het er over heeft, en ook als er bij bijv. een film een donker stuk is zie ik aan de linkerkant van het scherm een soort licht :?
Ik had ook gelezen over de verschillende soorten die je kon krijgen A en S series, maar bij mij staat er niet zoiets achterop en die sticker is helemaal in het russisch?!
Iemand misschien tips om de kleuren beter te krijgen in Catalyst Control Center of met het scherm zelf, of ben ik opgelicht?

Bedankt,

Tim.

Verwijderd

Hier is een apart topic voor, [TFT] Samsung SyncMaster 931/206/226 BW/CW - Deel 4. Denk dat je het beste daar een berichtje kunt achterlaten.

  • Pollewob
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
En voordat je een bericht achterlaat in bovenstaand topic graag eerst even zelf op zoek gaan in dat topic, er staat een heleboel informatie in en waarschijnlijk hoej je dan je vraag al niet meer te stellen :)

Dit topic is gesloten.