Toon posts:

[Vista] Installatie nvidia drivers werkt niet

Pagina: 1
Acties:
  • 103 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Laptop:
MSI GX700 (geassembleerd door laptops4u.nl dus het is nu een BTO :))
Videokaart: Geforce 8600M GT 512MB

Ik had elke keer flikkerend beeld als ik op bepaalde website's scrolde. Na een tip hier op het forum ben naar mijn drivers van mijn videokaart gaan kijken. Nu wou ik de nieuwste driver installeren van laptopvideo2go.com Eerst lukte dit niet omdat ik het INF bestandje niet in de map had gezet. Na dit gedaan te hebben begon de installatie maar stopt deze halverwege.

Nu heb ik eerst via: apparaatbeheer mijn oude stuurprogramma verwijdert en Vista overnieuw opgestart. Maar nu komt de installatie van de nieuwe driver nog niet verder dan de helft. Ik ben al 2 uur aan het googlen en hier aan het zoeken maar kan nog geen oplossing vinden. Heeft iemand dit eerder mee gemaakt of weet de oplossing gewoon?

  • N3oC
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 10:32
Heb he dan de originele drivers van NVidia uitgeprobeerd, misschien dat deze een oplossing bieden!

https://www.linkedin.com/in/coenversluis || http://www.judovianen.nl


Verwijderd

Topicstarter
N3oC schreef op maandag 19 november 2007 @ 20:42:
Heb he dan de originele drivers van NVidia uitgeprobeerd, misschien dat deze een oplossing bieden!
nee dit werkt niet. En ik heb al eens gehoort dat drivers voor laptops niet goed werken van de nvidia site. En ik las dat mensen met laptops goede ervaringen hadden met laptopvideo2go.com dus vandaar. Ik krijg het gewoonweg niet voor mekaar een driver te intalleren nu. De oude drivers zijn echt verwijdert want er staat in apparaatbeheer: VGA grafische adapter.

Verwijderd

Topicstarter
wie heeft dit probleem vaker gehad? niemand een idee?

[ Voor 80% gewijzigd door Verwijderd op 20-11-2007 14:50 ]


Verwijderd

Topicstarter
niemand?