Klopt. Als ik TDM kies dan staat er (ff uit mn hoofd, terminologie klopt niet helemaal waarschijnlijk) "finding games" en daarna "getting match quality". Daarna schiet ie weer terug naar "finding games" en zo gaat het ongeveer een kwartier door. Als ik Ground War kies dan krijg ik wel gewoon een TDM game (de helft van de tijd dus), alleen de TDM optie werkt heel brak op eoa manier. Mn 360 staat in DMZ, de internetlijn is gewoon vrij, en vorige week heb ik er geen problemen mee gehad. Als ik echt letterlijk een kwartier wacht in TDM mode dan vindt ie soms eens een game.
Overigens wat het volgende betreft:
- Of de host stopt er mee...« Blame host
Mee eens, alleen in CoD3 nam iemand anders automatisch de host over. In CoD4 ga je dus weer een stapje terug wat dat betreft.
- Connection lost terwijl je aan het spelen ben... « Blame host
Klopt, maar zie 1
- Of je kan helemaal niet connecten... « Blame host
Maybe, ligt er beetje aan.
- Soms duurt het lang voordat je een match kan vinden.... « Blame player
Player? Waarom? Er zijn genoeg games om te joinen en wat de 360 versie betreft kan je helemaal geen servers kiezen dus ben je overgeleverd aan dat ingebouwde match-making systeem. Ik snap niet helemaal wat je hieraan zou kunnen doen als player zijnde.
[
Voor 31% gewijzigd door
Anoniem: 130184 op 04-12-2007 09:42
]